2.kapitola-Bronz I.

16. února 2012 v 19:49 | Gess |  Dva světy-Proroctví sester
Ahoj,tak sem přidávám druhou kapitolu.Zase dlouhá,ale od příště už budou kratší.A moc se omlouvám pravopisné chyby.:)

,,Půjdeš dnes ven?Mohli bychom se trochu porozhlédnout a podívat se do okolí po nějakém klubu."zeptala se mě Sandy.Byla jsem zahleděná do učebnice chemie.
,,Nialo?!"z opakovala Sandy její otázku.Rychle jsem se vzpamatovala a podívala se na ní.
,,Promiň,jen se potřebuji naučit tu pitomou matiku.Dnes píšeme test."řekla jsem jí a pak si uklidila učebnici do tašky.
,,Dnes večer nic nemám.Jako každý jiný večer.Takže jo.Slyšela jsem,že ve městě je noční klub.Jmenuje se…"řekla jsem,ale nemohla jsem si vzpomenout jak se jmenuje.
,,Bronz.Tam zajdeme.Za tancujeme si a seznámíme se."dopověděla za mě.
,,Dobře tak já přijdu k vám a od vás půjdem do Bronzu."řekla jsem.Pak se podívala na můj rozvrh.Za pár minut začíná další hodina,matika.

,,Promiň,už budu muset jít.Sejdeme se na šesté hodině.Pa."řekla jsem a Sandy mě popohnala,protože věděla,že já jsem známý opozdilec.Do třídy jsem dorazila chvíli před zazvoněním.Posadila jsem se do poslední lavice.
,,Všechno zavřete,na lavici zůstane jen vaše propiska."oznámil profesor Direnso,když vešel do třídy.Všichni si všechno zandali do tašek.Profesor nám rozdal papíry.
,,Máte třicet minut na spočítání příkladů.Začnete za tři,dva,jedna,teď."a všichni se vrhli na své testy.X+m-p. (l-p+rx).A takhle to šlo celých třicet minut.
,,Položte propisky.Přineste mi testy na stůl."řekl profesor a všichni se hrnuli k jeho stolu,aby náhodou jejich písemka neskončila úplně navrchu.Všichni si sedli do svých lavic a vyndali si učebnice.Po hodině jsem měla biologii,chemii a historii Řecka.Konečně byla šestá hodina.Hodina volna.Před učebnou D1 na mě čekala Sandy.
,,Tak jak dopadl ten test?"zeptala se mě.Zoufale jsem vzdychla.
,,Asi dobře,ale bylo to dost těžký.No teď máme hodinu volna,nechceš zajít do města na oběd?Třeba na pizzu.Opravdu se mi nechce jíst ten hnus v jídelně,kterému říkají oni jídlo."řekla jsem a obě jsme chytli výtlem.
,,Jasně.Půjdem?"zeptala se mě hned.
,,Počkej.Musím si vzít peněženku.Hned půjdem."odpověděla jsem a vyběhla po chodbě k mé skřínce.Sebrala jsem svou peněženku a zavřela jsem dvířka.
,,Pane bože."řekla jsem vylekaně.Vedle mě stála Kirsten.Nebezpečně se usmívala.
,,Ale no tak.K bohu mám ještě dost daleko.Ale k věci.Kam máte namířeno se Sandy?"zeptala se mě.Chtěla jsem se otočit a utéct z toho pitomého výslechu,ale moje nohy mě neposlechli.
,,Jdeme na oběd.Nechceme jíst ty blafy z jídelny.Nechceš jít s náma?Jdeme na pizzu."v tom její usměv zvadl.Mračila se.
,,Ne s vámi už nikam nejdu.Chtěla jsem ti říct,že jsem u vás skončila.Tak zatím."řekla a odešla.Koukala jsem na její mizející záda jak omráčená.Někdo mi zaťukal na rameno.Sandy.
,,Jsi v pořádku?Viděla jsem Kirsten a tak..,"
,,Řekla mi,že u nás skončila."odpověděla jsem jí.Zaraženě se na mě podívala.Potom se ale v jejích očích objevilo něco jiného.Překvapení,radost.Nevěděla jsem proč,dokud jsem se neotočila.Přede mnou stál Rayen s Darylem.Překvapeně jsem povytáhla obočí.
,,Ahoj.Slyšeli jsme,jak říkáte,že půjdete na pizzu.Tak jsme mysleli,že bychom mohli jít s vámi,pokud by vám to teda nevadilo."řekl Rayen,ale při tom se pořád díval na Sandy.Ta zase na něho.Věděla jsem,že pokud něco neřeknu,stane se tato trapná chvilka ještě větším trapasem,než je.
,,Nevadí nám,že půjdete s námi,"odpověděla jsem rychle
,,ale vadí nám,že jste nás poslouchali."Otočil se na mě.Usmál se.
,,Omlouváme se,ale bylo to docela nahlas."a při tom se šibalsky usmíval.Sandy do mě šťouchla.
,,Aha no tak můžeme vyrazit ne?"zeptala jsem se a při tom jsem Sandy oplatila šťouchnutí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.