1.kapitola:Sympthon´s High School IV.

15. února 2012 v 14:04 | Gess |  Dva světy-Proroctví sester
Když jsme dojeli domů,vylezla jsem z auta a rozeběhla jsem se ke dveřím.Doma nikdo nebyl.
,,Super!!"vykřikla jsem na celý barák.Ve stejný okamžik bouchly dveře.
,,Co tu řveš?!"řekl naštvaně Sean.Já jsem se otočila a hodila po něm mojí bundu.Běžela jsem po schodech nahoru do svého pokoje,aby mě můj bratr nedohonil a nemohl mi udělat nějaký trest.Zabouchla jsem se u sebe v pokoji a zamkla jsem se.
,,Nialo,otevři!Jinak za sebe neručím."řekl,ale já věděla,že to myslí jen ze srandy.
,,No počkej.Však já ti to spočítám.."ozval se vzdalující se hlas.Já jsem se jen usmála a potom se otočila.V tom mě přepadl Danty.
,,Ahoj!No jo prosim tě.Zas tak dlouho jsem nebyla pryč ne?"řekla jsem a podrbala jsem ho za uchem.Nahlas zaštěkal.
,,Psst!Nechceš,aby Sean vzal vzduchovku a prostřelil mi zámek od dveří.Nesmíš štěkat tak nahlas a teď ze mě slez.Potřebuji se připravit na zítřejší hodiny."řekla jsem a šla ke sví posteli.Skočila jsem na ní a vytáhla z tašky učebnice,sešity a propisku.Danty si vyskočil na postel vedle mě a lehl si mi do klína.Slastně zavřel oči a usínal.Pousmála jsem se a pohladila ho po hlavičce.Všichni říkaj,že dalmatin je nejhloupější psí rasa.Ale u Dantyho to tak není.On je až moc chytrý.Rozpozná moje nálady a když mu něco řeknu tak prostě poslechne.Je to takový moje zlatíčko.Podívala jsem se na učebnice a otevřela sešit na matiku.Popadla jsem propisku a začala psát.,,X+12m4- ".


***
,,Ryaene?Taky si myslíš to co já?"zeptal se mě Deryl.
,,Podle to co si myslíš,ale jestli to je to,co si myslím já tak jo."odpověděl jsem mu,při tom jsem však hleděl do blba.Pak jsem se ale zarazil a otočil se k Derylovi.
,,Víš vůbec co jsem právě teď řekl?Já ne."a rozesmál jsem se na to se ke mně přidal i Deryl.
,,Jsou to ony?Já mám pocit že ano,ale nejsem si jistý.Co ty?".Deryl si mě prohlížel.Otočil jsem se k oknu.Taková doba.Všichni jsme věřili v konec a teď se to změní.Nemohu uvěřit,že chodí k nám na školu.To není možný.Opravdu to jsou ony.Ty tři.Rychle jsem se otočil k Derylovi.
,,Musíme na ně dávat pozor.Nesmíme dopustit,aby jim někdo něco udělal.Musíme se postarat o to,že se všechny tři dostanou do našeho světa.A ještě jedna věc.Musím o tom říct králi."řekl jsem mu rychle a stručně.No,moc stručný to asi nebylo.
,,Jasně kámo.Budeme na ně dávat pozor.Na to se spolehni."řekl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | E-mail | Web | 17. května 2012 v 19:33 | Reagovat

Začíná to být pořádně napínavý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.