1.kapitola:Sympthon´s High School III.

15. února 2012 v 14:00 | Gess |  Dva světy-Proroctví sester
Já jsem byla ještě stále zmatená.Sandy však na sobě nic nedala znát.
,,Sice to už po třetí nerada opakuji,ale já jsem Sandy Sandersonova,tohle je moje nejlepší kámoška Niala Evnsnova a vedle ní je Kirsten Samsonova.Děkujeme vám za ehm,pomoc,ale my už půjdeme."usmála se na Ryaena.Pak mě vzala za ruku a spolu s Kirsten jsme se vydali na další hodinu.Následovala Biologie,Chemie,Informatika a poté hodina tance?Hm dost dobrej rozvrh.Na konci poslední hodiny mě zastavil můj Sean a řekl mě po škole hodí domů.Byla jsem ráda,že nemusím pěšky.
,,Holky dělejte,ať v jídelně není taková fronta."řekla Kirsten a upalovala chodbou na oběd.Uchechtla jsem se a se Sandy jsem šla do jídelny.Vzali jsme tácy a příbory.Mysleli jsme,že to bude k jídlu,ale to co nám nandali na talíře,bylo leda tak k po blití.Nenápadně jsem se otočila a tác s tou břečkou odnesla zpět na pult.Sandy udělala to samé.Tak jsme se vydali ke stolu,kde seděla Kirsten.Jí to jídlo nějak moc nevadilo.

,,Pane bože,jak to můžeš jíst?"zeptala se jí Sandy.Kirsten se na ní nechápavě podívala.Pak se znova věnovala svému obědu.Já jsem si sedla po její pravici,podložila si hlavu rukama a přemýšlela nad tím,co budu dělat doma.V tom do mě někdo strčil.Dnes už po druhý.
,,Co je zase?!To si nemůžete najít někoho jiného na otravování?"řekla jsem,ale zjistila jsem,že je to Kirsten.
,,Prosím tě,mlč a podívej se naproti našemu stolu.Nejsou to ti kluci,kteří byli na tom stadionu?Pořád sem koukaj.Na nás tři."řekla mi s nezájmem.To mě naštvalo.My tři byli nejlepší kámošky už dobrých čtrnáct let a něco.Ale poslední dobou se s námi Kirsten moc nevídala a skoro vůbec se s námi nebavila.
,,A co má být?!"odsekla jsem jí popuzeně.
,,Myslela jsem,že tě to bude zajímat.Ale jak vidím,tak asi ne."řekla a zvedla se od stolu.Vydala se směrem ke dveřím,ale ještě před tím se otočila.
,,A laskavě si tu svoji pitomou náladu nech pro sebe."řekla,otočila se na podpatku a odešla.Já a Sandy jsme na ní civěli.,,Sandy já jí nechtěla nijak naštvat,jen mě prostě štve,že teď na nás tak trochu zapomíná.Přehlíží nás.Neříkej,že tebe to taky neštve."podívala jsem na Sandy.Sandy přikývla a mávla nad tím rukou.
,,Nevšímej si jí,zase se to spraví.A když ne,tak máš ještě mě a já tebe."usmála se.
,,Máš pravdu,jen mi to přijde blbý,známe se od malička aa...No neřeš to."řekla jsem a pak se podívala na mobil.A do háje.
,,Musím běžet.Bratr mě zabije.Tak zítra ve škole jo?Pa."řekla jsem bez zastavení,zvedla jsem se a rozeběhla jsem se přes jídelnu.
,,Ahoj!"křikla přes celou jídelnu a já ještě slyšela jak se rozesmála.Potom jsem běžela chodbou a zamířila jsem přímo ke své skříňce.Vzala jsem si učebnice a sešity,ze kterých se budu muset učit,tašku a běžela jsem k východu.A jéje.Před školou stál bratr ještě se skupinkou kluků,mezi kterými jsem rozpoznala Ryaena a Deryla.V tom mě spatřil Sean.Bude malér.Rozběhla jsem se k němu.
,,Seane,omlouvám se.Zdržela jsem se na obědě."rychle jsem mu to vysvětlila.Ten se na mě jen podíval.Pak se usmál.
,,V pohodě ségra.Právě jsem klukům o tobě vyprávěl.Kluci tohle je moje ségra Niala.Nialo,tohle je Stefan,Deryl,"rozpovídal se,ale já mu skočila do řeči.,,Já vím,my se už známe.A teď pojeď,neříkal si,že potřebuješ být brzy doma?"zeptala jsem se ho.Sean se podíval na mobil.Vytřeštil oči.
,,Čau,já musím jet.Dělej ségra!"řekl,popadl tašku a rozeběhl se ke cabrioletu.Já se vydala za ním,ale ještě jsem uslyšela.
,,Čau Nialo."Nevěděla jsem od koho to bylo a ani jsem to nehodlala zjišťovat.Střecha od auta byla sundaná a mě by akorát zdržovalo otevírat a zavírat dveře.Tak jsem jednoduše přeskočila a rovnou dosedla na sedadlo spolujezdce.Ostatní jen zapískali.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | E-mail | Web | 17. května 2012 v 19:27 | Reagovat

Ta tvoje povídka mě váážně moc zajímá... Jdu na pokračování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.